سیستم مدیریت انبار رادیکال

سیستم انبارداری تحت وب رادیکال ، براي كنترل و مديريت ورود و خروج كالاهاي يك شركت ، سازمان یا نمایندگی های شرکت بصورت آنلاین مي باشد. توجه به كنترل اطلاعات ورود و خروج کالاها و داشتن اطلاعات بروز و صحیح از موقعیت مکانی ، تعداد و قیمت خرید یا فروش کالا ها یکی از مهمترین دغدغه های یک شرکت می باشد.

مدیریت دائمی و آنلاین بر روی کالاهای موجود در انبارها و گردش کالاها که همیشه بخش عظیمی از سرمایه را به خود اختصاص می دهند، باعث افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان ، کاهش هزینه ها و سود آوری سازمان می گردد و مشکلات موجود در سیستم های دستی ، سنتی و آفلاین را از بین می برد.

سیستم انبارداری رادیکال امکاناتی را به‌ وجود می‌آورد که شرکت ها و سازما‌ن‌ها بتوانند به اطلاعات موجودی کالا در انبارها به‌ صورت یکپارچه و صحیح دسترسی داشته باشند.

مدیریت وضعیت انبارها و کالاها

با سیستم انبارداری رادیکال ، در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ، از هر نقطه در هر زمان بصورت یکپارچه وضعیت انبارها و کالاهای خود را مدیریت نمایید . با استفاده از انبارداری تحت وب رادیکال بر روی عملیات ورود و خروج کالاها ، موجودی ، قیمت خرید و فروش و ... کنترل داشته باشید.
اطلاعات شما در سرور‌های قدرتمند رایان پرسیس ذخیره میشوند و شما میتوانید از هر مکان که به اینترنت مجهز باشد به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. دیگر نگران از بین رفتن اطلاعات خود نباشید، ما به طور مداوم از اطلاعات وارد شده شما نسخه پشتیبان تهیه می کنیم.

عضویت و ثبت نام رایگان

شما میتوانید با عضویت و ثبت نام در سیستم انبارداری رادیکال ، به مدت 14 روز از کلیه امکانات آن بصورت رایگان استفاده نمایید.

همچنین شما می توانید به صورت مشترک از سیستم مدیریت انبار رادیکال استفاده نمایید. می توانید حساب کاربری مورد نظر خود را برای شرکت ، فروشگاه و یا سازمان خود ایجاد نمایید و با تعریف کاربر و تعیین سطح دسترسی در یک سازمان بصورت آنلاین و یکپارچه از آن استفاده نمایید .

تماس با ما

رایان پرسیس با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات تأسیس گردید.
این شرکت با بهره‌گيري از تجارب ارزشمند متخصصين و كارشناسان مجرب و تلفيق آن با دانش روز سعي نموده است راهكارهاي جامع و موثري را همراه با بالاترين كيفيت و پشتيباني مناسب به مشتريان خود عرضه نمايد.

اطلاعات تماس با رایان پرسیس


  • مشهد ، کوهسنگی 4 ، مجتمع اداری آپادانا ، طبقه اول ، واحد 3 ،
  • پشتیبانی : 4-38582782 (051)
  • پشتیبانی : 09152451541 , 38697940 (051)
  • همراه فروش : 09152454847
  • info[@]rayanpersis[dot]com
  • سامانه پیامک : 10005001000500