راهنمای نرم افزار انبارداری تحت وب رادیکال

www.Anbardari.ir

عملیــات مرتبــط با کالا

انبارداری رادیکال | راهنمای ورود کالا از فایل اکسل

نرم افزار انبارداری تحت وب رادیکال : عملیات مرتبط با کالا : ورود کالا از فایل اکسل

توضیحات :

در این صفحه می توانید کالاهای خود را از فایل اکسل به سیستم منتقل نمائید. برای ورود اطلاعات فرمت اکسل باید 2003 باشد.

قبل از ورود اکسل باید تنظیمات مربوط به آنرا انجام دهید : به منوی امکانات و تنظیمات - تنظیمات فایل اکسل مراجعه نمائید. (می توانید برای راهنمایی به بخش راهنمای مورد نظر مراجعه نمائید)

فایل اکسل خود را از قسمت بالایی صفحه انتخاب نمایید سپس دکمه "خواندن اطلاعات" کلیک نمائید. اطلاعات فایل اکسل در جدول نمایش داده می شود.

درصورتیکه اطلاعات نمایش داده شده به یکی از رنگهای زرد ، آبی ، بنفش ، قرمز باشد باید حتما ویرایش شوند و به لیست کالاها در سیستم منتقل نمی شوند.

راهنمای رنگ های خطا دار :

رنگ زرد : گروه کالا یا نام انبار یا واحد کالا مشخص نمی باشد.
رنگ آبی : کد کالا نادرست و یا تکراری می باشد - نام کالا در گروه مورد نظر تکراری می باشد.
رنگ بنفش : مقدار حداقل تعداد یا حداکثر تعداد عددی صحیح نبوده است.
قرمز :درصد مالیات و عوارض عددی صحیح نبوده است.

برای ویرایش اطلاعات جدول :

برای ویرایش کالاهای وارد شده روی ستون ویرایش همان ردیف کلیک نمائید ، اطلاعات کالا در گزینه های مرتبط پر شده و می توانید اطلاعات را ویرایش نمائید و سپس دکمه ثبت را کلیک نمائید.

برای حذف اطلاعات روی ستون حذف همان ردیف کلیک نمائید ، سوالی مبنی بر اطمینان حذف اطلاعات پرسیده می شود ، در صورت تایید اطلاعات حدف می شود.

درصورتیکه لیست کالاها اشتباه وارد شده و یا به هر علتی می خواهید لیست را حذف نمائید روی دکمه "حذف اطلاعات" پایین جدول کلیک نمائید. همه اطلاعاتی که در لیست وجود دارد حذف می شوند. این اطلاعات در جدول موقت ذخیره شده بودند و ربطی به اطلاعات اصلی کالاهای شما ندارد.

برای انتقال اطلاعات ابتدا تاریخ ثبت را وارد نمائید سپس روی دکمه "انتقال اطلاعات" پایین جدول کلیک نمائید. (توجه داشته باشید که فقط اطلاعاتی منتقل می شود که رنگی نباشد) سپس سوالی مبنی بر اینکه "آیا اطلاعات به جدول کالاها منتقل گردد؟؟" پرسیده می شود که تایید نمائید تا کالاها منتقل شود.