راهنمای نرم افزار انبارداری تحت وب رادیکال

www.Anbardari.ir

امکـــانــات و تنظیمـــات

اپلیکیشن انبارداری رادیکال | پیشخوان سیستم

توضیحات :

این قسمت از چندین بخش تشکیل شده و برای کاربران بسیار مهم می باشد.

بخش بالای سایت که از سه قسمت تشکیل شده است (این قسمت در خیلی از صفحات مشترک می باشد) که اطلاعات آماری و کلی از سیستم و کالا ها به شما می دهد.

موجودی کالا : برای اینکه دسترسی سریع به موجودی یک کالا داشته باشید کافیست از این قسمت نام انبار ، نام کالا و واحد را انتخاب نمایید تا موجودی کالای مورد نظر به شما نمایش داده شود.

اطلاعات کالا : در قسمت با انتخاب نام کالا به اطلاعات مهم یک کالا دست پیدا می کنید.

اطلاعات آماری : اطلاعات تعدادی از قسمت های مهم سیستم می باشد : تعداد انبارهای ثبت شده ، تعداد کالاهای ثبت شده ، تعداد طرف حساب های ثبت شده و تعداد رانندگان ثبت شده در سیستم می باشد.

در قسمت میانی صفحه پیامی با متن" از صحیح وارد شدن ایمیل خود مطمئن شوید ، زیرا درصورت فراموشی رمز عبور احتیاج به ایمیل خواهید داشت" مشاهده می نمائید . در صورتیکه اطلاعات کاربری خود را وارد نکرده اید بهتر است آنرا تکمیل نمائید تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده نمائید.

اطلاعات تیکت ها :

در قسمت تیکت ها می توانید در صورتیکه از بخش پشتیبانی سوالی داشتید را مطرح نمائید و منتظر پاسخ پشتیبان شرکت باشید. در صورتیکه تیکت جدیدی داشته باشید در صفحه پیشخوان تعداد آن نمایش داده می شود.

نمایش تاریخ پایان اعتبار:

اعتبار اکانت شما در این قسمت نمایش داده می شود و شما می توانید قبل از به پایان رسیدن آن اقدام به تمدید اکانت خود نمائید.

نمایش پیام ها :

در این قسمت پیام های عمومی و یا خصوصی که توسط شرکت ارسال می شود را می توانید مشاهده نمائید.