انبارهای شرکت تان را آنلاین بگردانید

ساده ترین راه برای مدیریت و دسترسی به انبار

سیستم انبارداری آنلاین رادیکال

دسترسی به موقع به اطلاعات کالا و انبار و مدیریت دائمی و آنلاین بر روی کالاهای موجود در انبارها و گردش کالاها که همیشه بخش عظیمی از سرمایه را به خود اختصاص می دهند، باعث افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان ، کاهش هزینه ها و سود آوری سازمان می گردد و یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها محسوب می شود و مشکلات موجود در سیستم های دستی ، سنتی و آفلاین را از بین می برد.
سیستم جامع تامین كنندگان و مدیریت انبار تحت وب رادیکال، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد.

راهکار ها

راهکارهای انبارداری رایان پرسیس برای کسب ‌و کار شما

انبار های شرکت تان را آنلاین بگردانید

شرکت های کوچک

با عملیات انبارداری درست و گزارش‌های دقیق بر کسب وکارتان مسلط شوید

شرکت های متوسط

بدون صرف هزینه‌های بالا از یک راهکار انبارداری حرفه‌ای بهره ببرید

شرکت های بزرگ

با داشتن اطلاعات درست و یکپارچه، در لحظه تصمیم بگیرید

شرکت های زنجیره ای

با افزایش بهره وری ، مدیریت بهینه ای بر کالا و موجودی انبار داشته باشید

مزایا و کاربرد نرم افزار انبار رادیکال

با سیستم انبارداری رادیکال، از هر مکان در هر زمان بصورت یکپارچه وضعیت انبارها، کالاها و فروش را مدیریت نمایید.

تمامی پلتفرم ها و دستگاه ها

می توانید توسط مرورگرها یا اپلیکیشن انبارداری در هر دستگاهی صرف نظر از بستر سخت افزاری (کامپیوتر، تبلت، موبایل، لپ تاپ) و سیستم عامل (ویندوز، آندروید، ios، لینوکس) مورد استفاده به اطلاعات فروشگاه شرکت و یا سازمان خود دسترسی آنلاین داشته باشید.

عدم محدودیت

تعریف انبار، کالا، طرف حساب، رانندگان، مراکز هزینه، رسید و حواله، فاکتورها و تمامی امکانات در نظر گرفته شده در انبارداری رادیکال نامحدود بوده و به شما در مدیریت همزمان انبارها کمک می نماید.

چند زبانه

در سیستم انبارداری آنلاین رادیکال قابلیت استفاده از نرم افزار به زبان های فارسی (FA) ، عربی (AR) و انگلیسی (EN) را خواهید داشت.

ورودی و خروجی اکسل

تمامی اطلاعات کالاها و اسناد انبار را از طریق فایل اکسل در کمتر از یک دقیقه از هر نرم افزار به سیستم مدیریت انبار رادیکال انتقال دهید و در هر گزارشی که مدنظرتان باشد خروجی اکسل (Excel) و PDF تهیه نمایید.

پشتیبان گیری منظم و دوره ای

خیالتان راحت ، سرورهای رایان پرسیس بصورت منظم و هر یک ساعت از اطلاعات کاربران فایل پشتیبان(Backup) تهیه می نماید و شما میتوانید با ثبت تیکت فایل پشتیبان خود را دریافت نمایید.

از هر نقطه در هر زمان

در هر موقعیت جغرافیایی و در هر ساعت از شبانه روز تنها با یک مرورگر وب یا اپلیکیشن انبارداری وضعیت اسناد فروش و انبارها را بررسی و مدیریت نمایید.

مدیریت یکپارچه انبار

با نرم افزار انبارداری آنلاین رادیکال، در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، انبار شرکت و یا فروشگاه خود را مکانیزه نمایید.

چندین واحدی – چندین انباری

اولین و تنها سیستم انبارداری ابری (Cloud Base) با قابلیت اختصاص بی نهایت واحد و انبار به هرکالا و تبدیل واحدهای یک کالا به یکدیگر

بارکدخوان

می توانید در هر فرمی از سیستم انبارداری شامل تعریف کالا، اسناد ورود و خروج ، فاکتورهای خرید و فروش و ... بدون محدودیت از بارکدخوان به راحتی استفاده نمایید.

سریال و تاریخ انقضاء

با ماژول سریال اختصاصی شماره اموال، سریال و تاریخ انقضاء کالاها را ثبت نمایید و در لحظه از وضعیت آنها اطلاع داشته باشید.

ماژول پیامک

با استفاده از ارسال هوشمند پیامک از آخرین وضعیت انبار، کالاها، مانده مشتریان ، پیامک تبریک اعیاد ، جشنواره های مختلف و ... اطلاع داشته باشید.

ترافیک نیم بها ایران

ترافیک همه مشتریان رایان پرسیس در استفاده از سرویس و خدمات وب سایت anbardari.ir همواره به صورت نیم‌بها (نصف قیمت ترافیک بین‌الملل) محاسبه میگردد است.

رسید و حواله انبار

می توانید از هر نقطه و در هر زمان، به رسید ها و حواله های صادر شده در سیستم انبارداری بصورت آنلاین دسترسی داشته باشید و چاپ بگیرید.

انبار آنلاین رادیکال

سیستم انبارداری تحت وب رادیکال، نرم افزاری قدرتمند با کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتری می باشد.

API رایگان

API انبارداری رادیکال به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی به برنامه های خود قابلیت فراخوانی اطلاعات از قبیل کالاها، طرف حساب، موجودی و ... را اضافه کنند. استفاده از این API در همه زبانهای برنامه نویسیس امکانپذیر است.

اتصال به فروشگاه اینترنتی

اگر میخواهید فروشگاه اینترنتی یا سایت شما دارای اطلاعات بروز و همگام با نرم افزار شما باشد و هر روز نیاز به ثبت و بروزرسانی مداوم اطلاعات کالا، مشتریان، فاکتور و موجودی انبارهایتان نداشته باشید این ماژول را تهیه نمایید.

اتصال به درگاه بانکی

اگر دوست دارید فاکتورهای صادر شده در انبارداری آنلاین رادیکال بصورت هوشمند برای مشتریانتان ارسال شود و آنها با گوشی خود بدون نیاز به دانستن شماره حساب یا کارت، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند حتما از این ماژول استفاده نمایید.

سفارشی سازی

هدف ما ایجاد نرم افزاری قدرتمند با کاربری ساده و محیطی کاملا کاربردی و زیبا جهت رفع نیاز مشتری می باشد. بدین منظور قابلیت سفارشی و انجام تغییرات در سیستم انبارداری تحت وب رادیکال را بر اساس نیاز سازمان شما فراهم کردیم.

کاربر و سطوح دسترسی

اگر در سیستم چندین کاربر داشته باشید و می خواهید به هر کاربر سطح دسترسی متفاوت بدهید مثلا به یک کاربر امکان ثبت فاکتور خرید و فروش و به کاربر دیگری گزارشات و یک کاربر هم به عنوان مدیر باشد. این امکان بصورت رایگان فعال است.

پشتیبانی 724

با پشتیبانی 6 بعدی رادیکال ما همیشه حواسمان به شما هست. شما میتوانید بر اساس حجم کسب وکار، سبد مناسبی از خدمات را از کانال‌‌هایی مانند تیکت، چت آنلاین ، شبکه های اجتماعی، پشتیبانی راه دور(Remote)، تلفن و حضوری انتخاب نمایید.

انبارداری آسان رادیکال

نرم افزار حسابداری فروشگاهی رادیکال، با توجه به نیازهای شما در هر صنف، راهکار مناسب و سریع جهت مدیریت حساب ها ارائه میدهد.

پیامک رایگان

کاربران سیستم حسابداری رادیکال با خرید نسخه تجاری میتوانند از قابلیت ارسال پیامک رایگان و هوشمند برای رسیدها، حواله ها، فاکتورها،تشکر خرید و ... بدون نیار به پرداخت هزینه و بصورت کاملا رایگان بصورت منصفانه استفاده نمایند.

سرعت و پایداری

ما در رایان پرسیس در سیستم های تحت وب با کاهش عملیات اضافه و مصرف بهینه منابع توانسته ایم سرعت و پایداری عملیات را افزایش دهیم و در کنار آن کمترین میزان مصرف داده در شبکه را داشته باشیم.

اتصال به کارتخوان بانکی(POS)

اگر دوست دارید فاکتورهای صادر شده در نرم افزار حسابداری فروشگاهی آنلاین رادیکال بصورت هوشمند به کارتخوان(پوز فروشگاهی) ارسال شود و مشتریان شما بدون نیاز به وارد کردن مبلغ، فاکتور را پرداخت نمایند حتما از این ماژول استفاده نمایید.

عملیات بازرگانی

خرید، فروش، پیش فاکتور، ویزیتور، پورسانت کارشناسان فروش، دریافت و پرداخت بصورت نقد،حواله بانکی، کارتخوان و ... را در نرم افزار حسابداری فروشگاهی رادیکال بصورت تحت وب تجربه نمایید.

اختصاصی صنف شما

کالاهای خود را بر اساس برند، رنگ، سایز و ... بصورت سفارشی و بر اساس تنظیمات صنف خود در کمترین زمان و با استفاده از امکانات اختصاصی در نظر گرفته شده تعریف نمایید.

چند شرکتی

با استفاده ماژول اختصاصی چند شرکتی بدون نیاز به تهیه یک نرم افزار مجزا اسناد چندین شرکت شامل فاکتور، حواله ها، رسیدها و ... بصورت پیوسته و آنلاین در لپ تاپ،گوشی در هر زمان و از هر نقطه همزمان مدیریت نمایید.

انبارداری آنلاین

با 12 سال تجربه در طراحی سیستم های مالی اداری و بازرگانی در کنار شما هستیم.

حفاظت حریم شخصی

قابلیت سفارشی سازی

پشتیبانی و بروزرسانی

30 روز ضمانت بازگشت

نرم افزار انبار

انبار آنلاین : مدیریت لحظه ای وضعیت انبار و کالا

با سیستم انبارداری آنلاین رادیکال که دارای رابط کاربری زیبا ، ساده و یکسان در تمامی صفحات میباشد ، بر روی عملیات ورود و خروج کالاها ، موجودی ، قیمت خرید و فروش و ... کنترل داشته باشید. همچنین با توجه به اینکه در این روش اطلاعات شما در سرور‌های قدرتمند رایان پرسیس ذخیره میشوند ، شما میتوانید از هر مکان که به اینترنت مجهز باشد از طریق اپلیکیشن آندروید و یا ios و یا لپ تاپ خود به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. دیگر نگران از بین رفتن اطلاعات خود نباشید، ما به طور مداوم از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

انبارداری رایگان رادیکال

لیست قیمت انبارداری

پلن های پیشنهادی

یکی از پکیج های رایگان، حرفه ای یا تجاری را نسبت به نیاز کسب و کارتان انتخاب کنید

رایگان

با محدودیت
 • رسید،حواله،فاکتور،گزارشات
 • کاربر و سطح دسترسی
 • اپلیکیشن آندروید و ios
 • عدم محدودیت زمانی
 • استفاده آفلاین در سرور شما

تجاری

بی نهایت و فراتر از تصور
 • رسید،حواله،فاکتور،گزارشات
 • کاربر و سطح دسترسی
 • اپلیکیشن آندروید و ios
 • عدم محدودیت زمانی
 • استفاده آفلاین در سرور شما

قیمت نرم افزار انبار

لیست قیمت

یکی از پکیج های ماهیانه، سالیانه یا دائمی را نسبت به نیاز کسب و کارتان انتخاب کنید

ماهیانه

59.000 تومان
 • ثبت انواع رسید،حواله وفاکتور
 • عملیات مالی(نقد،چک،...)
 • ارسال پیامک هوشمند
 • گزارشات تعدادی و ریالی
 • کاربر و سطح دسترسی
 • اپلیکیشن آندروید و ios
 • تیکت و پشتیبانی 724

دائمی

یکبار هزینه برای همیشه
 • ثبت انواع رسید،حواله وفاکتور
 • عملیات مالی(نقد،چک،...)
 • ارسال پیامک رایگان
 • گزارشات تعدادی و ریالی
 • کاربر و سطح دسترسی
 • اپلیکیشن آندروید و ios
 • تیکت و پشتیبانی 724

انبارداری آندروید

اپلیکیشن آندروید ، ios و ویندوز

مدیریت آسان و لحظه ای انبار، کالا و فروش بر روی تمامی دستگاه‌ها و سیستم‌ها با اپلیکیشن انبارداری رادیکال

چرا سیستم های نرم افزار رادیکال

برخی از گواهینامه ها، افتخارات و مجوز ها

بیش از 90.000 مشتری در کشور

ترافیک نیم بها داخل کشور

جواز تاسیس از اداره ثبت شرکت ها

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

عضو نظام صنفی رایانه ای کشور

12 سال تجربه در سیستم های مالی

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

رایان پرسیس

برخی از مشتریان رایان پرسیس

مورد اعتماد بیش از 90،۰۰۰+ کسب و کار

مشاهده ادامه لیست
تماس با ما

اطلاعات تماس

مشتریان گرامی می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 و پنج شنبه از ساعت 8 الی 13 با شماره های زیر تماس بگیرند.

تلفن تماس

پشتیبانی :
38697940 (051)
09152451541

پست الکترونیک : info[@]rayanpersis[dot]com

آدرس

مشهد ، جلال آل احمد 6 ، مجتمع تجاری اداری پردیس ، طبقه دوم ، واحد 3

همراه فروش :09152454847

ارتباط با ما

رایان پرسیس با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات تأسیس گردید. این شرکت با بهره‌گيري از تجارب ارزشمند متخصصين و كارشناسان مجرب و تلفيق آن با دانش روز سعي نموده است راهكارهاي جامع و موثري را همراه با بالاترين كيفيت و پشتيباني مناسب به مشتريان خود عرضه نمايد.